Tworzenie stron internetowych WWW Radom, Kielce, Skarżysko, Szydłowiec

Czym kierować się przy wyborze serwera (hostingu) ?
Drugim bardzo ważnym elementem przy zakładaniu strony internetowej poza domeną jest wybranie odpowiedniego dostawcy hostingu (serwera przechowującego naszą stronę). Na rynku jest bardzo dużo firm świadczących usługi serwerowe i wybranie odpowiedniego operatora jest bardzo ciężkie. 

Tak naprawdę przy wyborze firmy hostingowej najważniejszymi elementami są: 

  • Transfer miesięczny jaki jest przewidziany dla naszej strony 
  • Miejsce na dysku 
  • Możliwość tworzenia baz danych 
  • Możliwość tworzenia kont pocztowych 
  • Tworzenie kopii zapasowych 
  • Ilość kont FTP

 

Dodatkowym bardzo ważnym elementem jest tzw. Uptime, czyli niezawodność serwera. Niestety większość dostępnych firm na rynku chwali się 99% niezawodnością ich serwerów. W praktyce jest z tym bardzo różnie i bardzo często te dane są mocno zawyżone. Nie ma idealnego sposobu na sprawdzenie wiarygodności danej firmy, najlepiej zaufać opinią osobób, która przetestowała kilka serwerów i wybrała ten najlepszy. 

 

My osobiście korzystamy z serwerów Hekko i bardzo je sobie chwalimy. Ceny są bardzo przystępne a oferowane usługi prawie idealne. Ze spokojnym sumieniem możemy powiedzieć, że ta firma faktycznie posiada 99.9% Uptime, ponieważ sprawdziliśmy to na własnej skórze!! W przeszłości testowaliśmy naprawdę wiele różnych firm ale właśnie największym ich problemem była stabilność serwerów. Odkąd korzystamy z Hekko nasze problemy skończyły się. Gorąco polecamy serwery Hekko !!