Tworzenie stron internetowych WWW Radom, Kielce, Skarżysko, Szydłowiec

Wsparcie dla sklepów internetowych - nasza oferta


Świadczymy usługi programistyczne skierowane w szczególności do sklepów i sprzedawców internetowych. Jeżeli Twoja firma potrzebuje dedykowanego rozwiązania programistycznego, albo wykonujesz systematycznie czynności, które pochłaniają wiele czasu i chcesz je zautomatyzować, aby ograniczyć koszty, skontaktuj się z nami. 

 

Coraz więcej osób działających w obrębie Internetu nie posiada odpowiedniego zaplecza programistycznego, a dostępne na rynku rozwiązania nie są wystarczające lub nie rozwiązują w 100% danego problemu. Ciągły rozwój technologi Internetowej i wzrost wymagań klientów zmusza nas nieustannie do wdrażania nowszych rozwiązań. Oferujemy profesjonalne wsparcie w doradztwie i tworzeniu dedykowanych systemów informatycznych usprawniających pracę firmy. Przede wszystkim zajmujemy się projektowaniem i realizacją oprogramowania internetowego (WEB) i desktopowego (PC). 


Stale współpracujemy ze sklepami internetowymi, dzięki czemu stworzyliśmy i wdrożyliśmy już wiele systemów i autorskich rozwiązań, m.in. systemy obsługi posprzedażnej, systemy zarządzania serwisami, systemy raportujące, oprogramowanie integrujące sklepy internetowe z hurtowniami, systemy helpdesk, zaawansowane systemy CRM, CMS, ERP, itp.